Ares 2.0.9 Ücretsiz Müzik Ve Dosya Paylaşım Programı Ares İndir

Dünya üzerinde en çok tercih edilen dosya, müzik, video, resim, yazılım ve doküman paylaşım araçlarının başında gelen ücretsiz Ares sizlere sınırsız paylaşımlar yapmanızı sağlıyor.

Açık kaynak kodlu bir dosya paylaşım programı olan Ares kendi ağı üzerinden kullanıcılara birbirlerine bağlanabilmelerini ve sanal bir bağ kurmalarını hedefleyerek çalışan bir sistem. Yazılım son güncellemeleriyle BitTorrent protokol desteği, Shoutcast radyo istasyonları gibi bir çok yeni özellikte barındırıyor. Ares ile kendi kanalınızı oluşturabilir veya hazır chat odalarına girerek yeni arkadaşlar da edinebilirsiniz.

Fast multisource downloads
Hızlı Çokkaynaklı Yüklemeler

Ares otomatik olarak aradığınız dosyanın kaynaklarını bulur hatta indirme işlemi sırasında daha fazla kaynak arayarak hızınızı yükleme süresini en aza indirir. Dosyayı aynı anda birden fazla kullanıcıdan indirerek yükleme hızlarınız artar.
Powerfull library organizer
Güçlü Kitaplık Yöneticisi

Paylaştığınız dosyalarınızı kategorilere ayırarak kitaplık bölümünde kendi isteğiniz doğrultusunda yerleştirebilir, indirdiğiniz dosyaları da aynı şekilde düzenleyebilirsiniz. Dosyaları tür, kategori, isim vb. şeylere göre sıralayabilirsiniz. Hızlı Arama özelliği ilede anahtar kelimeyle dosyalarınızın yerlerini bulabilirsiniz.
Built-In Player
Entegre Audio/Video Oynatıcısı

Dosyaları henüz indirme işlemleri tamamlanmadan önizleme yaparak izleyebilir, dinleyebilirsiniz. En favori dosyalarınızın playlistlerini oluşturabilir, internet radyolarını dinleyebilirsiniz.
Filesharing Chatrooms
Dosya Paylaşım Chat Odaları

Kendi chat odalarınızı oluşturabilir ve diğer uygun kanallara girebilirsiniz. Chat kanalı yaratma işlemi Ares üzerinde görebileceğiniz en kolay şekilde yapılıyor, artık dosyalarınızı indirirken arkadaşlarınızlada konuşabilirsiniz.

Önemli: Ares`i indirdikten sonra yükleme İngilizce dilde yapılacaktır. Programı kurduktan sonra "Settings" bölümünden "General" sekmesine gelerek dil çubuğundan "Turkish" seçekrek Aresinizi Türkçe yapabilirsiniz.

Yapımcı: Ares Galaxy

Dosya Boyutu: 1,92 MB

Lisans: Ücretsiz

Dil: Çoklu Dil

Platform: Windows 98 / ME / 2000 / XP

Uninstall Seçeneği? Evet

Limit: Yok

 

PROGRAMI İNDİR

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !